Sex Hikayeleri

2 sene önce - Admin Ekledi - 308 Kez Okundu

Türbanlı komşumun mükemmel göt deliği

Türbanlı komşumun mükemmel göt deliği

Merhaba sımsıcak bir hikaye ile yine karşınızdayım. Yaklaşık iki ay önce yan daireye yeni komşularım taşındı. Bi gün adamla göz göze geldik işe giderken. Ben kibarlık icabı hoş geldiniz nasıl memnun musunuz evinizden filan diye laf attım. Adamda teşekkür edip memnun olduklarını filan söyledi arabalara gidene kadar sohbet ettik. Bekar olduğumu bildiğini ve bi akşam yemeğe davet ederse gelip gelemiyeceğimi sordu.
Teşekkür edip gelebileceğimi söyledim. Geçen hafta sonu çağardı. Yalnız gitmek ayıp olur diye iş yerinden cillop gibi bi hatun ayarlayıp gittik beraber yemeğe.

Kapıyı hanımı açtı. Daha o güne kadar hiç görmemiştim kadını. Başı kapalıydı ama giydiği etek o kadar dardıki nerdeyse kilodunun markasını söylücem. Üzerinde de daracık bi penye, memeler desen taşşş. hatun yanıyor anlayacanız. Benim yanımda götürdüğüm hatunda sanki podyuma çıkıcak amk oda aslanlar gibi giyinmiş gelmiş kafayı yiyecektim nerdeyse. Yemekten sonra sohbet ederken adam elinde viskiyle geldi mutfaktan.
İlk başta içmeyiz dedik ama karısı çok ısrar edip ona siz varsınız diye bu akşam müsade ediyorum diyince bi kaç kadeh parlattık adamla. Evde otorite kadının elindeydi anlaşılan adamda yumuşağa benziyordu zaten.
saat 1 e geliyodu izin isteyip kalktık.

Kapıya kadar uğurladılar bizi çok kibarlardı ama kadın adamın arkasından gözleriyle yiyordu beni benim hatunuda arada bi kesiyor sevgili sanmış bizi sonradan öğrendim hepsini. Neyse iş arkadaşımı evine bıraktım geldim internette biraz oyalanıyım diye oturdum bilgisayarın başına. Saat 3 e filan geliyodu uyku tutmadı bi türlü çıktım balkonda sigara içerken bi baktım bizim komşunun karısı daha yatmamış giymiş üzerine tam boy bi gecelik başınıda öle yalandan bir şeyler bağlamış bi elinde sigara bi elinde kendi arabalarının anahtarı arabanın kapılarını bi açıyor bi kapatıyor. Merhaba dedi siz bi bakar mısın şu kumandaya kapılar açık mı kapalımı dedi.
Tam kumandayı verirken gözlerimin içine bakarken attı aşşağı kumandayı. Kahretsin falan filan derken ben dedim hemen alıyım geliyim. Zahmet olucak falan filan demesine kalmadan fırladım aşşağı çıkmış koridorda beni bekliyor ama merdivenden çıkarken yukarı bi kaldırdım kafamı ki altında ne külot var ne bişey.

Saçındaki örtüyüde çıkarmış beni beklerken. Hemen kocasını sordum falanca bey ne yapıor diye.
Domuz gibi uyuyor demesin mi 😀 Hemen şimşekler çaktı gözlerimde anahtarı eline verirken yavaş yavaş verdim. hafif bi tebessüm edip kaçtı içeri. Eve girdim ama kafayı yiycem.
Aklım kaldı karıda ne yapsam da nasıl sikerimin hesaplarını uzun uzun yapmaya başladım.
Derken bi kaç gün geçti benim vardiya geceye döndü gündüz bütün gün evdeyim.
Kadınla çöp atarken filan paslaşıyoruz ama saniyeler le sınırlı. Dedi hayırdır bi kaç gündür işe gitmiyorsunuz. dedim vardiya değişti bu hafta hep gececiyim. Bi gün işten geldim komşunun karısı da çöp atıyordu binaya beraber girdik. Merdivenden çıkarken bayağ bi sohbet ettik havadan sudan.

Girdim eve Evde kendi kendime kadının hayallerini kurarken ding dong zil çaldı.
Delikten baktım komşunun karısı saat sabah 10. Hemen fırladım içeri incecik bi eşofman altlığım var hemen giydim onu boxer ı da çıkardım üstte zaten bişiy yok sexy bir şekilde açtım kapıyı. Beni öle dipdiri görünce nefesini bi an içinde tuttuğunu hissettim. Buyrun dedim sanki hiç bişiy hissetmiyormuş gibi.
Yeni televizyon aldık ama bi türlü benim salak beceripte takamadı dedi sizide rahatsız etmezsem bi bakmanızı rica ediyorum diyince üzerime bişiy alıp hemen geliyorum dedim ama ne kadar da soğuk kanlı gözüksemde kalbim yerinden fırlayacak Üzerime daracık bi t-shirt alıp girdim kapıdan içeri.
Televizyonun olduğu odaya götürdü televizyon aparatlarıyla beraber duvarın dibinde yatıyordu .
Beyinin nerde olduğunu sordum işte diyince bi an gözlerimi ona dikerek parlattım =))
İşte olduğunu adım gibi biliyordum sadece onun kocasından bahsederken bi pislik gibi bahsetmesi beni çok tahrik ediyordu .

10 dakkada takılabilecek televizyonu 1 saat de taktım . Kadın arkamda dikilmiş elinde sigarası kül tabağı beni izliyordu bu çok hoşuma gitmişti. Son olarak bi sandalye isteyip televizyonu yerleştirmesi kalmıştı. Hemen bi sandalye getirdi. Sandalyenin ayağının arızalı olduğunu söyleyip önüme geçip sandalyeyi tutmaya başladı.
Aşşağıda elbisesinin yakasından gözüken dipdiri memeler bende televizyonu geçirmeye çalışıyorum o arada benim tommy uyanmaya başladı ama bariz belli oluyor eşofmandan. İşte bu kadar bitti dediğimde suratındaki masum kedi yavrusu gibi ifadeyi görseniz bu kadının ne istediğini anlardınız =))
Çok teşekkür etti ve bişiy ikram etmekte ısrar ettiğini söyledi.

Gerek yok zahmet etmeyin filan dedim ama o arada mükemmel nes cafe yaparım siz buyrun hemen yapıp getiriyim dedi ama ben onların evinde olduğum için kendimi rahat hissetmiyordum .
Bulaşığım filan var dedim onları yıkayıp yatıcam dedim ama kadın yakamı bırakmıyor ki kardeşim. O zaman bulaşığı yıkarsam kendimi çok iyi hissedeceğim diyince olmaz olmaz desemde birden bizim mutfakta bulduk kendimizi. Ben bulaşıkları ayırırken nes cafe yapması için süt nes cafe filan verdim eline geçti tüpün başında sütü kaynatıyor ben başladım bulaşığı yıkamaya. Kadın sen gel geç önüme dünyada bırakmam bu sefer bulaşığınızı ben yıkıyacam diye dayanınca bayağ bi sürttürdüm =))
Ama yine salağa yatıyorum iyi komşu hesabı 😀 Geçtim arkasına sandalyeye oturdum onun muhteşem kaçlarını seyrediyordum.

Arkadaş bi bulaşık bu kadar mı sexy yıkanır kalçalarının yanları titriyordu iki tabağı yıkarken.
İçimden dönsede bana zart diye versem eline diye hesap ederken benim tabakları lavabonun üzerinde rafa koymak için çıktı sandalyeye tabakları yerleştirmeye Hemen kalktım ayağa lütfen bu kadar çok zahmet verdim size diye onun kibarca indirmek için tamamen tesadüf kalçasına dokunmuşum =)))
Sanki hiç dokunmamışım gibi devam ediyordu tabakları lavabodan alıp rafa dizmeye.
Hemen yanlışlıkla dokunmuşum gibi çektim elimi hızla elimi çekince suratıma baktı bunlarıda buruyamı koyuyorsunuz dedi Şok oldum ben nerdeyim bu kadın ne yapıyor önümde duran göt bana bakıyor ne sormuştu gidip gidip gelirken .artık iğneli laflarla en erken ne zaman yatabiliriz onun hesabını yapmam gerektiğine karar verdim.

Koyarken şimdiye kadar hiç dikkat etmedim nereye koyduğuma dedim.
Ama gözlerinin dibine dibine bakıyorum aşağıdan yukarı. Çok heyecanlı bi şekilde birazda tebesümle bi kaç saniye baktı tekrar tabakları yerleştirmeye devam etti. İndi aşşağı oturduk yemek masasına nesacafe leride getirdi hüpürdete hüpürtede içerken çok komik yaa dedi =)) Dedim ne komik olan gülerek.
Demek koyarken hiç dikkat etmiyosun nereye koyduğuna he dedi ama başladı kahkaha atmaya =))
Bende onu demek istemedim flan diye utangaç utangaç gülerken demesin mi onu nereye koyduğuna nasıl dikkat etmezsin diye =)) Başladık ikimizde kahkaha atmaya. Gülme seansı bitince birden konuyu değiştirme ihtiyacı hissetti kendinde. Kız arkadaşında çok güzel ne zaman evlilik filan diye sordu.
O benim kız arkadaşım değil dedim yani önceden kız arkadaşımdı şimdi ise bazı zamanlar birbirimizin ihtiyaçlarını karşılamak için bir araya geliyoruz dedim…

Sinsi bi gülümsemeyle demek kalbi seni terk etti ama kafesine hala alıp duruyo dedi.
İyice açık saçık konuşarak benim yalancı utangaç tavrımın üstesinden gelmeye çalışıyor güya =)
Seninkiyle aran nasıl dedim.
Dememe kalmadan adamın bütün kirli çamaşırlarını döktü ortaya.
Bırak şu malı yaa filan dedi hiç bişeyin kıymetini bilmez o varsa yoksa içki bide öküz gibi uyumak filan dedi.
Senin gibi bi karım olsa ben hiç uyumazdım dedim gözünün dibine dibine bakarak.
Birden nefes almayı bile kesti şefkatli bi şekilde suratıma dokundu.
Bu haraketi bütünüyle içimdeki canavarı çıkarmaya yetmişti.
Yapıştım dudaklarına.

Oturduğu yerden bi yandan da eşofmanın altından sikimi yakalamaya çalışıyor. ikimizde hızlı bi şekilde kalktık ayağa. Ve birbirimizi tartaklar gibi üzerimizden elbiseleri çıkarmaya başladık Kucağıma alıp lavabo mermerinin üzerine oturttum bunu sikim zaten dimdik olmuştu eteğini sıyırıp külotunu kenara çektim ve zart diye soktum içine nerdeyse dudaklarımı yiyecekti zevkten. Biraz gidip geldikten sonra tekrar aldım kucağıma.
bu sefer havada basıyordum ona saçımın arkasını nerdeyse çekip koparacaktı. Bu beni deliye döndürmüştü o götü görmek istiyordum. İndirdim ayaklarının üzerine ve çevirdim arkasını Götü o kadar yumuşaktıki sanki su dolu bir balondu. Sehpanın üzerine iyice kaldırdım onu bu sefer arkası bana dönüktü. Amına biraz sert girdim iyice parmak uçlarına basmaya başlamıştı . Ama o göt beni çağırıyordu. değiliği hiç küçük sayılmazdı.
Birden amından çıkarıp sırtana doğru sikimi sürtmeye başladım bu haraketimden hiç memnun olmadı tam dönmek isterken tekrar ensesinden yakaladım ve iyice domalttım mermerin üzerine ayakları yerle bağlantısını kaybetmişti.

ve götünün değiliği apaçık gözüküyordu hiç zorlanmadan bi kalem girecek kadar açıktı ağzı.
Amından akan suyla sikim sırılsıklam olmuştu fırsat bu fırsat diyip tek elimle iki elini arkadan tuttum ve saçlarını beline doğru çekerek kafasını zor bela soktum arkasına. Kadın bağıra bağıra çığlık atıyordu ama sokmaktan vazgeçsem biliyordum herşeyi alt üst edeceğimi ne kadar acıdığını görsemde uğraşa uğraşa yarısına kadar sokmayı başardım. Şimdi dinlenme zamanıydı. O pozisyonda hiç kıpırdamadan onunda kurtulmasına izin vermeden bi kaç saniye bekledim. kadının kalp atışlarını sanki sikimin ucunda hissediyordum. Deliği bir kasılıp bir gevşiyordu. Sokup çıkarmaya devam ettim. Ellerini hala bırakmıyordum ama saçını çekmekten vazgeçip ağzını kapatmaya başladım.

Aklımı kaçırıcak gibiydim. Normalde ilişki esnasında kadının ağlaması bana sıkıcı gelsede onun göz yaşlarının elime doğru süzülmesi beni iyice kudurtmuştu. Biraz daha dibine sokacam diye zorlarken birden içinden çıkarıp sırtına komple boşaldım. Bana doğru döndü bir eliyle götünü tutuyor sanki altına yapacak gibi bir eliylede göz yaşlarını siliyordu. Ona işini bitirmiş bir serseri gibi davranmak dan ziyade daha yumuşak bir şekilde davranmanın gerektiğini anlayınca başladım öpmeye gözünü gözyaşlarını burnunu heryerini öpüyor saçlarını kokluyordum. Oda ilk başlarda nefret eder gibi davransada öpüşürken daha sıcak davranmaya başladı.
Ayakta nerdeyse bi 10 dakika öpüştük koklaştık. Baktım morali yerine geldi ben işemeye giderken üzerine giyiyordu Tuvaletten çıktığımda kapıyı çekip çıkmıştı. Hemen üzerimi giyip kapısını çaldım. Üzerine ve bir havlu sarmış açtı kapıyı.

Girebilir miyim dedim. Aldı içeri ama kapının arkasındayız. Oturma odasına baktı gözüm oturup konuşuruz diye ama gayet soğuk bir şekilde beni öperek banyo yapması gerektiğini söyledi. fazla ısrarcı olmak istemedim sonuçta 10 dakka önce kadını altına sıçana kadar götünden sikmiştim. İşin bitince gel oturalım bende dedim ve çıktım. Ama gelmemişti bende yattım. Evvel ki gün kocasının işe gidişini kolladım camdan adam gider gitmez kapısına tekrar gittim. Konuşmaları soğuktu anlaşılan bu deneyimi ona utanç vermişti. Herşey normalmiş gibi konuşsada bi daha vermek için gelmeyeceğini adım gibi biliyorum. Benim içinde problem değil sonuç da evli bi kadın. Bi kaç kez balkonlarda rastladık birbirimize. Bana bakıp uzun uzun iç çekerek sigara içti.
Bilmiyorum belki götünün acısı geçince tekrar çalar kapımı =)))

Sıkılmadan okuduğunuz için teşekkür ediyorum….