Sex Hikayeleri

1 sene önce - Admin Ekledi - 484 Kez Okundu

Genç Bir Travesti İle İlk Defa Seks Yaptım

Genç Bir Travesti İle İlk Defa Seks Yaptım

İnsanın içinde olanları gizlemesi ne enteresan bir durum. 33 yaşındayım ve minyon, çıtı pıtı erkekler var ya? Hani şu hâlâ genç olanlar… onlardan da etkileniyorum. Evliyim aslında ve çoluk çocuk her şey var, karımı ve kadınları da çok seviyorum ama efeminen erkekler gerçekten ilgimi çekiyor. Belki de bu nedenle gizli hesaplar açıp genelde facebook, twitter gibi siteler üzerinden genç travestilerle sohbet ediyorum. Ama geçen hafta bir şey oldu, son birkaç senedir sadece sohbet aşamasında kalan bu sanal alem maceralarında bir adım ileri gittim ve genç bir travesti ile ilk defa seks yaptım, mükemmeldi. Belki de hayal ettiğimden bile çok güzel gittiği için bu seksi sizlere anlatma ihtiyacı duydum.

İlk Defa Bir Travesti Siktim

Dediğim gibi geçen hafta tam da bugün daha önce mesaj attığım ama dönüş yapmayan 19 yaşında bir travesti mesaj atmış. Birkaç resim ve ücret bilgisi. Sadece bu ama resimler harika! Yer sordum var dedi ki gelirken içki alayım dediğim zaman bana her şey hesaptan, ceketinle gel & yeter gibi bir cümle kurdu. Gitmek aklımın ucundan bile geçmiyor, böyle kandırırım bazen. Derken bana açıklayamadığım bir şey oldu, hazırlanıyorum. Eşime de iş yerinden aradılar, sorun varmış geç gelirim meraklanma dedim çıktım. Verdiği adrese gittim, kapıyı açtım derken az sohbet ettik ve söylediği ilk şey şuydu, “sanırım bu senin için bir travesti ile ilk”. Nereden anladı bilemem ama anladı. Uzatmayacağım, yatağa oturdum ve pantolonumu indiriyorum derken “dur” dedi, beni elleriyle soydu, sadece alt kısmı çıkarttı ki heyecandan hâlâ inik olan sikimi yalamaya başladığı zaman kendimden geçtim. Nasıl ılık bir his olduğunu anlatamam ki uzan dedi, yumurtalıklarıma daha da erişmek istiyor. Sonra bacaklarımı tamamen soydu ve kendisi de soyundu. İkimiz de çırılçıplağız. Bir kadın olsa o zaman amını yalarım ama am yok! O da bana sikini uzattı, hayır demedim.

“Acemiliğin belli oluyor” dedi ve güldü. Evet tabii ki belli olacak derken ışığı açtı, “eğer senin için unutulmaz bir deneyim olacaksa her şeyi görmelisin” dedi. Üzerime çıktı, sırtüstü uzanıyorum ve daracık poposuna girdiğimi hissettik. O anlarda iki elimi sikine götürdü ve kendisine 31 çekmemi istedi. Uzun sürmedi gelmem, sanki ilk seksim gibi tir tir titriyordum zaten ki ben gelirken ellerimle yaptığım şey yüzünden o da geldi, inanın bana asal anlatamayacağım kadar büyük bir haz aldım.