Sex Hikayeleri

2 sene önce - Admin Ekledi - 714 Kez Okundu

Evli ablam

Evli ablam

Ben Kaan işsiz güçsüz biriyim asker arkadaşım şahin beni Antalya’ya çağırdı yazın çalışırım kışında bekçilik işi için. İş güç yok gittim. O anne babası eşi ile iki kız kardeşi kalıyor aile hepsi yazın çalışır. Kız kardeşleri Sinem ile simge yazlık kiralayan firmadan temizlikçi yazlıkları temizlerler nevresimleri değiştirirler. bende onlarla çalışacağım hem şoförlük yapacağım hemde temizliğe yardım üçümüz bir ekip olduk. İkisi de güzel kızlardi başta kötü niyetim yoktu ama Antalya’da abazaligim kabardı. Kızlarda seksi giyinirlerdi hele çalışırken çok seksi olurlardı bacak ve göğüs show olurdu.takilir eglenirdim. El sakalarima alıştılar bizim izin günümüz Çarşambaydi. İzin günü de birlikte takılırdık. Yüzmeye giderdik gezerdik. Kızlarla muhteşem üçlü olduk. Birgün evde üçümüz tektik şakasına var mısınız Hamam keyfi yapalım diye birbirlerine baktılar gidelim dediler. Hamam da değil burada dedim bizimkiler gelirler dedi Simge daha gelmelerine en az üç saat var dedim. Olur dediler duşu hazırlayıp girdik ikisi bikini ile geldiler bende şortla içip yıkanıp dans edip eğlendik ikisi sürekli kollarımdaydi. her yerlerine elledim. Sonra çıktık. Şahinle eşi lokantada çalışıyordu kalan temiz yemekleri getiriyorlardı anne babası da meyve bahçesinde çalışırdı onlarda geldi. O günden sonra kızlarla iyice samimi olduk kollarımın arasına alırdım ikisini her fırsatta onlarda gelirdi. Çarşamba günü kahvaltı yaptık şort giyip uzandım kanepeye tv izliyorum kızlar hazırlanmış dışarı çıkmaya, bugün dinlenelim evde takılalım dedim ne yapacağız dedi Sinem Hamam keyfi yaparız dedim simge süper olur dedi. İkisinin koluna girdim duşa götürdüm üstlerini indirdim altlarında bikini vardı. İkisininde alnından öptüm benim prenseslerimsiniz dedim ikisi de bana sarıldı bizde seni seviyoruz dediler. Suyla şakalaşıp oynamaya eğlenmeye başladık. Bikini üstlerini indirdim güzelce keseleyip yıkadım onlarda beni yıkadı. İkisini bir sardım prenseslerim dedim. Artık kızlar kıvama gelmişti.

Dudaklarına öpücük kondurdum tepki vermediler kalçalarına şaplak attım çok eğleneceğiz dedim. Simge mutlu olmak bizimde hakkımız dedi çıktık duştan kızlara hazırlanın çıkalım dedim bunları en tenha yere götürdüm niye geldik dediler buraya rahat rahat yuzeriz hemde üstsüz yuzersiniz dedim. Sinem olur mu dedi biz bizeyiz olur dedim. Simge duşta olduğu gibi aslında olur dedi. Üstsüz yüzmeye başladılar suda şakalasip oynaşıyorduk. Kenara gelip uzandım ikisi de geldi birini sağıma birini soluma aldım sarıldık simge yanağımdan öptü iyiki bize geldin dedi sinemde aynen sayende geziyoruz dedi. Ayak uydurursaniz her türlü eğleniriz dedim simge ben kendimi bıraktım sinemde dedi. Üstsüz yüzdünüz birlikte duş aldık utanma çekinme istemiyorum dedim simge sen iste çırılçıplak yüzerim dedi ben değil siz istiyorsanız yüzün bizden başka kimse yok dedim. Simge o zaman sen bizi böyle yerlere getir bakarız dedi. Eve döndük. İkisi de benimdi her fırsatta elliyordum bir sonraki izinde yine yüzmeye hem tenha hemde ağaçlık alana yakın götürdüm. Sinem dağ başında ne işimiz var dedi çırılçıplak yüzmeye karar verirseniz tamamen doğal ortam olsun istedim dedim simge bana sarıldı iyi düşünmüşsün dedi. Önce üstsüz girdiler simge suda altını da çıkardı.

Bende çıkardım simgeyle işaretle konuştuk sinemkini de çıkardık. Önce karşı koydu sonra bıraktı kendini. Çırılçıplak yüzdük sonra kenara gelip uzandık sineme neden bu kadar çekingen davranıyorsun dedim. Abimin asker arkadaşısın çok ileri gittik dedi. Abin sizinle yakınlaşmama kızsaydı bu kadar bizi rahat bırakmazdi ayrıca Antalya’da ortam bu dedim. Simge aynen eğlenmeye geldik strese atacağız dedi. Sineme abin onaylarsa kendini bana bırakacak mısın dedim o zaman düşünürüm dedi. Simgeyi aldım çırılçıplak dans edip eğlendik. Eve döndük şahini alıp dışarı çıkardım ses kaydı aldım konuşturdum kardeşlerinle aram çok iyi birgün birşey olursa ne yaparsın dedim kaan askerde sana canımı emanet ettim burada da kardeşlerim sana emanet illa duygusal bağ olabilir hatta ileri de gidebilirsiniz ama çok hırpalama çünkü bunlar evlenecek birileriyle dedi. İçkinin etkisiyle de rahat konuştuk. Ertesi günü işe giderken yolda ikisine dinlettim etiniz kemiğiniz bana ait dedim. Gün boyu sineme yanaştım oda kaçmadı. İzin gününe kadar kızlar elimin altındaydı. İzin günü ben çırılçıplak soydum dudaklarından öpüp kalçalarına şaplak atıp denize gönderdim sonra ben girdim oynaşarak elleserek eğlendik kenara geldik sinemi yere yatırıp dudaklarına yapıştım sevişmeye başladık sonra simgeyle seviştik. İkinizde benim prensesimsiniz dedim. Sende bizim prensimizsin dedi simge. Simgeye benim olur musun dedim zaten seninim dedi dudaklarına yapıştım altıma aldım sertleşmeye başlayan yarragimi amina yerleştirdim git gel yaparak siktim oda inledi sonra çıkarıp üstüne boşaldım. Bakire değildi şaşırmadim sineme sordum o bakireydi ilk öpüştüğü kişi bendim. Seninle evlenmek istiyorum sinem dedim simge neden ben değil dedi kızım sen zaten kekliksin dedim. Akşam Şahin’e söyledim sevindi sineme sordu siz nasıl isterseniz dedi babası da onayladı ailemi çağırdım söz nişan yaptık.

Benim odama yatak odası takımı aldık sinemle birlikte yatıyorduk kışada düğün kararı aldık. Sinemle sevişip simgeyi sikiyordum. Şahin farkındaydi nedimeyi çok yorma diyordu. Nedime benim metresim olmuş dedim gülüştük. Şahin simge yaptıklarını çekiyor ama onada birini bulmak gerekiyor dedi amca oğlum var ona ayarlarız dedim olur mu bal gibi olur dedim simgenin zarını diktirdik. Amca oğlunu çağırdım simgeyle tanıştırdım içine düştü kızın. Evimi düzmeye başladım amca oğlu da yardımcı oluyordu. Oda meyve bahçelerinde geçici olarak çalışmaya başladı. Birgün ikisini yalnız bıraktık o gün birlikte oldular ve simge içine boşalmasına izin vermiş Eylül ayında hamile olduğunu öğrendik. Nikah kıydık. Kasımda da ben evlendim. Amca oğluyla simge çin anlaşamadı 6 ayda boşandılar. Sinem benim evime yerleşti. Simge doğurdu sıra eşimde onunda son günleri. Simge